Yazılım ve Tasarım Çözümleri Biz kimiz ?

Kurumsal Tasarım ve Yazılım Çözümleri, 2007 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren, web tasarım, kullanıcı deneyimi, özel yazılım, mobil uygulama geliştirme, dijital pazarlama, toplu e-posta ve kurumsal sunucu hizmetleri konularında uzman bir ekip ile 2011 yılında kurulmuş bir kurumsal yazılım ve tasarım firmasıdır.

2011 yılından bu yana iş süreç yazılımları, kurumsal web uygulamaları, mobil uygulamalar, canlı yayın/mülakat uygulamaları, çeşitli sektörlere crm uygulamaları ve mobil uygulama geliştirme çalışmaları yapıyoruz.

Talepler doğrultusunda müşterilerimizin projelerinde, tasarım ve yazılım mühendisliği ekibimiz tarafından optimal ve kullanıcı deneyimi açısından güçlü altyapılar geliştirerek işletmelerin dijital çağa ayak uydurmalarını sağlıyoruz.

Ürün odaklı yaklaşım ile “kesintisiz hizmet”.

Öncelikle müşterilerimizin dijital ihtiyaçlarını belirleyerek, maksimum fayda sağlayacak hızlı çözümler üzerinde çalışmalar yürütüyoruz.

Projeler kapsamında ekibimizde yer alan profesyoneller ile birlikte, gereksinimler doğrultusunda doğru iş ortakları ile çözümler üretiyoruz.

Hızlı, İşlevsel ve Doğru Çözümler

 • Yönetim Paneli

  Tüm içeriklerinizi kolayca yönetebileceğiniz, işlevsel ve yetenekli yönetim panelimiz ile güncel kalın.

 • 7/24 Kesintisiz Destek

  10 yılı aşkın süredir tüm müşterilerimize kesintisiz hizmet veriyoruz. Siz de ulaşılabilen bir ajans ile çalışmak ister misiniz?

 • Yüksek Performans

  Kurumsal Hosting hizmetimiz ile, yüksek performanslı sunucu, sınırsız e-posta hizmeti ve yedekleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 • Mobil Uyumlu

  Cep Telefonları ve Tabletler ile tamamen uyumlu görünüm için özelleştirilmiş yazılım altyapımız ile web sitenizi hatasız yayınlayın.

 • SEO Uyumlu

  Arama motoru dostu altyapı ile kısa sürede Google'da ilk sayfadaki yerinizi alın. Tüm SEO ayarlarınızı özelleştirin.

 • Yüksek Güvenlik Alanı

  SSL Güvenlik Sertifikası ile web siteniz ve bilgileriniz güvenlik altında. Akliniz arkada kalmasın.

Hizmetlerimiz

Google Reklamları ile
Şirketinizi Büyütün

Google Reklamları ile işletmenizi sektörünüzün tüm aramalarında 1. sayfada göstererek daha büyük bir kitleye firmanızı ve ürünlerinizi tanıtabilirsiniz.

Bilgi Alın